alpsucuk@alpsucuk.com
Afyonkarahisar
‎+90 272 212 33 30

Kurumsal

Alp Et Ürünleri

Alp Sucuk ve Pastırmaları, dededen toruna, senelerdir değişmeyen geleneksel lezzet..

Afyon Sucuğu ve Pastırması dendiğinde akla ilk gelen üreticilerden olan “Alp Et Entegre Tesisleri” Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden, tamamen hijyenik şartlarda, en son teknoloji ve kaynaklarını etkili bir biçimde kullanarak dededen toruna 1960 yılından günümüze Sucuk ve pastırma üretimi yapmaktadır. 

Alp Et Ürünleri sektördeki tecrübesini, bulunduğu coğrafyanın tarihi boyunca biriktirdiği kültürel birikimi, ödün vermeyeceği kalitesini, güvenilirliğini ve iş ahlakı mirasını ürettiği tüm ürünler ile sofranıza taşıyarak her zaman ‘‘ Aranan Lezzet ’’ olmaya devam edecektir. 

Vizyon & Misyon

Alp Sucuk ve Pastırmaları, dededen toruna, senelerdir değişmeyen geleneksel lezzet..

Alp Et Ürünleri tüketicilerinin hijyenik koşullarda üretilmiş sağlıklı kaliteli ürünlere kolaylıkla ulaşıp güvenle tüketmeleri için ileri teknolojiye sahip sistemlerle ve profesyonel kadrosuyla aynı zamanda çevreci ve sektöründe örnek ülkesi tüketicileri ve çalışanları için değer yaratan bir kurum olmayı misyon edinmiştir.

 Alp Et Ürünleri sektörde öncü, kalite ve teknolojide lider, çevreye saygılı, AR-GE çalışmalarıyla her zaman yenilikçi, tüketicilerimizin beklentilerini aşan hizmetler sunarak ‘’ ALP SUCUK ve PASTIRMA ‘’ markasını dünya markası yapmak vizyonuyla ile yoluna devam etmektedir.